• Taevaskoja Puhkekeskus

  Taevaskoja Puhkekeskus

  Majutus ja catering 10-90 inimesele. Territooriumil seikluspark, grillimisalad, jalg- ja korvpalliväljak ning telkimisplats.

  Taevaskoja Puhkekeskus korraldab matku kanuudega ning tõukerataste- ja kelkudega ning viib läbi lõbusaid meeskonnamänge nagu näiteks gepsimine ja fotojaht. Taevaskoja Puhkekeskus on pakub teenuseid aastaringselt

 • Põlva Talurahvamuuseum

  Põlva Talurahvamuuseum

  Muuseumipark sisaldab 19. sajandi vallakeskuse hooneid, taluhooneid ja tuuleveskit. Lisaks Põlva maakonna looduslik makett, mänguväljak koos külakiigega, piknikuplatsid, energiasambad, värske veega allikas ja palju muud.

  Põlva Talurahvamuuseum Karilatsis on koht, kus võite veeta terve päeva. Kohapeal suur valik erinevaid programme ning ettevõtmisi. Muuseum on avatud iga päev kell 9-18.

 • Matkajuht

  Matkajuht

  Piirkonna mitmekülgseim seiklusturismi- ja elamustoitlustuse organiseerija. Erinevad matkad jõgedel, metsades ja rabades. Lõkkel valminud ja looduses serveeritud ainukordsed pidusöögid.

  Matkajuht pakub värsketel ideedel, kvaliteedi ja headusega eristuvaid tooteid. Meeskonnal on pikaajaline kogemus looduses matkade ja teiste sündmuste organiseerimisel. Matkajuht tegutseb aastaringselt.

 • Kassioru Puhkemaja

  Kassioru Puhkemaja

  Majutus ja catering 2 kuni 26 inimesele. Naabruses 100 a. vanune vesiveski. Kanuu- ja tõukerattamatkade korraldus. Paadi- ja sõudelaualaenutus. Karavani plats, grillimisalad ning saun.

  Kassioru Puhkemaja pakub head võimalust lülitada end välja igapäevasest rutiinist. Puhkemaja on talveperioodil suletud.

 • Taevaskoja Salamaa

  Taevaskoja Salamaa

  Piirkonna suurim karavani park. Grillimiskohad, iglusaun, soomesaun, suitsusaun, telkimisplats . Taevaskoja Salamaa korraldab matku tõukerataste ja -kelkudega ning kanuudega.  Taevaskoja Salamaa on parim valik perepuhkuseks. Avatud mai-september.

 • Puhka Looduses

  Puhka Looduses

  Taevaskoja loodusturism ja matkakorraldus. Jalgsimatkad Taevaskojas, kanuu- ja kanuuparvematkad Ahja jõel. Nutikad seiklusmängud piirkonna teemadel – “Viimne Reliikvia”, geoloogia, loodus ja loodushoid.

  Puhka Looduses aitab korraldada meeldejääva loodusretke põnevate aktiivtegevustega. Leiab Teile sobiva majutuse, telkimisala ja matkaraja. Puhka Looduses tegutseb aastaringselt